Święto podlaskich rolników

28 CZE, 2022 GODZ: 13:42


Supernowoczesny sprzęt do uprawy i pielęgnacji roślin, innowacyjne rozwiązania w rolnictwie oraz możliwość rzeczowej dyskusji z ekspertami z branży rolno-spożywczej czekały na wszystkich rolników, którzy pojawili się w Szepietowie. Targi te są głęboko zakorzenione w podlaskiej tradycji i corocznie przyciągają tłumy zainteresowanych gości. Odwiedzający mogli także podziwiać regionalne rękodzieło i poznać bliżej tradycję oraz kulturę tego regionu.

W dniach 25-26 czerwca 2022 odbyła się w Szepietowie XVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym 2022. Największe tego typu wydarzenie na Podlasiu, które skupia tysiące gości, nie tylko z branży rolnej, ale także pasjonatów ogrodnictwa, pięknych zwierząt hodowlanych oraz dostawców nowoczesnych technologii i rozwiązań uprawy agrokultury.

Cedrob Pasze jako jeden z głównych producentów i ekspertów ds. żywienia zwierząt aktywnie uczestniczył w targach, promując kompleksową ofertę na stoisku firmowym. Nasi specjaliści podejmowali zainteresowanych współpracą klientów oraz swoich dotychczasowych kontrahentów. Bez wątpienia spotkania te były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń z hodowcami oraz wieloletnimi dostawcami surowca do Cedrob Pasze.

Śmiało można stwierdzić, że był to udany weekend dla naszej marki. Czekamy na kolejne spotkania plenerowe z polskimi producentami, w których będziemy aktywnie uczestniczyli w tym sezonie.

Pozostałe aktualności

Spotkanie szkoleniowe dla hodowców kaczek i gęsi

W czwartek 26 maja br. w Kazimierowie (wielkopolskie) odbyło się spotkanie przedstawicieli Cedrob SA z hodowcami drobiu. Gości przywitali Tomasz Walerowicz, Dyrektor Zakładu Produkcji...

30 MAJ, 2022 GODZ: 11:18

Nastroje na Nowy Rok

Początek Nowego Roku to dobry czas na podsumowanie i analizę działań podejmowanych w minionym roku oraz prognoz rozwoju na najbliższe miesiące. Na wstępie warto zaznaczyć, że ubiegły...

05 STY, 2022 GODZ: 14:05