Czesław Szlagowski – znany w branży paszowej ekspert ds. sprzedaży  pasz dołączył do spółki CEDROB S.A. Zasilił szeregi marki CEDROB Pasze obejmując stanowisko Dyrektora Regionalnego na południu Polski.

Czesław Szlagowski posiada wykształcenie magisterskie inżynierskie, ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie na kierunku ekonomika rolnictwa.

Prawie od początku jego droga zawodowa jest związana z branżą paszową. Był między innymi dyrektorem do spraw ekonomiczno – finansowych a następnie dyrektorem zarządzającym w Przedsiębiorstwie Przetwórstwa Zbożowego „Iłpasz” S.A., dyrektorem Wytwórni Pasz Rolimpex w Wyszkowie, Wytwórni Pasz „Wipasz” w Międzyrzecu Podlaskim, dyrektorem zarządzającym w spółce „EUROINSTAL”. Ostatnie 9 lat spędził w Agrocentrum Sp. z o.o., gdzie piastował funkcję dyrektora działu sprzedaży.

Czesław Szlagowski interesuje się sportem, głównie siatkówką i tenisem ziemnym, wolny czas spędza jeżdżąc na rowerze, nartach i motocyklu, na którym zdobywa coraz to odleglejsze zakątki Polski i świata.

Pracując w CEDROB Pasze będzie odpowiadał za prawidłową pracę nowo budowanej wytwórni w Kluczborku i rozwój sprzedaży na terenie województw opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i łódzkiego.