Wspólnymi siłami można więcej. Gdy na pomoc czekają dzieci, tym bardziej wszelkie działania pomocowe powinny przybierać na sile.  CEDROB PASZE włączył się więc w akcję promocyjną 1% na rzecz Stowarzyszenia „Możesz więcej” z Mińska Mazowieckiego.

Stowarzyszenie „Możesz więcej” to organizacja pozarządowa działająca nie dla zysku, lecz po to, by nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Od kilku lat prowadzi w Nowym Zglechowie koło Siennicy szkołę dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną, głównie z porażeniem mózgowym. Z racji faktu, że podopieczni nie mogą mieć przerw w rehabilitacji, placówka jest otwarta przez cały rok.

Ostatnio, kierownictwo stowarzyszenia postawiło sobie kolejny, ambitny cel  – budowę Domu – Ośrodka dla osób niepełnosprawnych, które już zakończyły edukację. Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku. Od kilku miesięcy inicjatywę wspiera swoim wizerunkiem Michał Koterski, który zdecydował się zostać ambasadorem organizacji.

Każdy, kto chciałby przyłączyć się do akcji i choć złotówką wesprzeć budowę Domu, znajdzie wszelkie niezbędne informacje na stronie internetowej www.mozesz-wiecej.org.pl.