WYTWÓRNIA PASZ W RACIĄŻU

 

Rozruch technologiczny Wytwórni Pasz w Raciążu rozpoczął się we wrześniu 2011 roku, a zakończył się w kwietniu 2012r. uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. W początkowej fazie zatrudnionych było około 50 pracowników, natomiast obecnie pracuje ponad 100. Wytwórnia wytwarza pełnoporcjowe mieszanki paszowe i koncentraty dla kur, kurcząt, kaczek, indyków, gęsi i trzody chlewnej.

Wyposażona w  laboratoria badawcze z zaawansowanym technologicznie sprzętem pomiarowym oraz Satelitarny System Kompleksowej Ochrony i Zarządzania Transportem, Wytwórnia Pasz w Raciążu, mimo upływu lat, dalej pozostaje jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.

Zaawansowane linie produkcyjne pozwalają na produkcję pasz zarówno granulowanych, jak i w formie kruszonki bardzo dobrze przyswajanych i trawionych przez zwierzęta.

Przy każdej z linii produkcyjnych zastosowano higiernizator, dzięki czemu całkowicie weliminowano niebezpieczeństwo wystąpienia bakterii i grzybów w paszy, a tym samym zwiększono bezpieczeństwon jej spożycia.

CEDROB S.A. – Wytwórnia Pasz w Raciążu podlega przepisom ustawy Prawo Ochrony Środowiska (informacje o ZDR Raciąż pod linkiem)

Address:

ul. Płocka 78, 09-140 Raciąż
woj. mazowieckie
tel. 666 857 499
fax. 664 791 936