Pierwszego dnia – I Ogólnopolski Kongres Gospodarki Rolnej i Przemysłu Spożywczego, drugiego –wielki, rodzinny piknik dla pracowników firmy i ich najbliższych  – tak wyglądały obchody 25-lecia CEDROB S.A., które odbyły się 26-27 sierpnia w Kępie koło Sochocina. Wraz z pracownikami spółki świętowali kontrahenci i zaproszeni goście, wśród których znaleźli się też przyjaciele Zakładu Produkcji Pasz.

Pierwszy dzień obchodów rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą koncelebrowaną przez biskupa płockiego Piotra Liberę. Później, już w czasie Kongresu, rozmawiano między innymi o innowacyjności w przemyśle spożywczym, pomysłach na inwestycje czy  zakresie współpracy między państwem a  przedstawicielami branży spożywczej. W tej części obchodów wzięli udział między innymi wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów i p.o. ministra skarbu państwa Henryk Kowalczyk oraz członkini Rady Polityki Pieniężnej Grażyna Ancyparowicz.

Drugi dzień obchodów należał do pracowników firmy, ich rodzin, kontrahentów i przyjaciół spółki. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na dzieci czekały urządzenia lunaparkowe, zajęcia ruchowe, na dorosłych wyposażone ogródki gastronomiczne a na jednych i drugich świetna zabawa podczas występów grup Zakopower, Akcent i Wilki.

Ogrom wrażeń wzbudziła też loteria jubileuszowa z wieloma cennymi nagrodami. Do zwycięzców  trafiły, między innymi skuter, rower, sprzęt gospodarstwa domowego i audiowizualny. Jednak to losowanie głównej nagrody Toyoty Yaris dało najwięcej emocji. Szczęśliwym posiadaczem auta został Grzegorz Górczyński pracownik Zakładu Produkcji Pasz.

Nie zabrakło też ogromnego jubileuszowego tortu i wielu ciepłych słów podziękowania i gratulacji skierowanych w stronę zarządu firmy. To właśnie dla nich a także członków Rady Nadzorczej przygotowano niecodzienne upominki – szable, które symbolizują konsekwencję i odwagę w dążeniu do budowania silnej, polskiej, rozpoznawalnej marki.