Najwięksi dostawcy zbóż uhonorowani przez Cedrob Pasze

24 MAR, 2021 GODZ: 14:17


W sumie 33 dostawców zbóż zostało nagrodzonych w pierwszym etapie plebiscytu na „Najlepszego Dostawcę 2020 roku” organizowanego przez markę Cedrob Pasze.

Ze względu na ogromną liczbę współpracujących rolników komisja konkursowa zdecydowała o podziale wyróżnień i przyznaniu ich w kategoriach wojewódzkich. Jako pierwsze zostały przeanalizowane województwa: kujawsko – pomorskie i Klienci obsługiwani przez przedstawiciela Bartosza Siemińskiego, lubelskie i warmińsko-mazurskie, obsługiwane przez Artura Janowskiego oraz małopolskie, śląskie i część świętokrzyskiego, na których działa Grzegorz Łukaszewski.

Z grona kilkuset największych i najdłużej współpracujących dostawców komisja konkursowa wyłoniła w sumie 33 podmioty. Trzydziestu dostawców otrzymało wyróżnienia, a trzech główne nagrody.

Wyróżnieni rolnicy pochodzą miedzy innymi z Lidzbarka, Terespola, Tyszowiec, Lipna, Rypina, Bobrowej, Sadowia, Starej Błotnicy, Rudawy, Otfinowa, Borzęcina, Działoszyc.

Nagrody główne zaś powędrowały do właścicieli gospodarstw z miejscowości Bełżyce, Chrostkowo koło Lipna i Pawłów w gminie Bolesław. Najwięksi z nich zdecydowali się  dostarczyć Cedrob Pasze nawet po 8000 ton wyprodukowanych przez siebie zbóż, w tym kukurydzy, pszenicy, pszenżyta.

 W sumie w całym 2020 roku do magazynów firmowych Cedrob Pasze wpłynęło 1 140 000 ton płodów rolnych z polskich gospodarstw.

Kolejny etap plebiscytu na Najlepszego Dostawcę 2020 roku, w którym zostaną wyłonieni kolejni laureaci już trwa. Tym razem są analizowane wielkości dostaw z gospodarstw z terenów województw: podlaskiego i pozostałej części kujawsko-pomorskiego, które obsługuje przedstawiciel Grzegorz Kalinowski, łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego obsługiwanych przez Jarosława Sobieckiego i Krzysztofa Pawelca oraz województw opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego, na których pracuje Adrian Świderek.

W zależności od sytuacji w kraju związanej z epidemią koronawirusa, nagrody zostaną przekazane laureatom podczas lokalnych wydarzeń targowych, bądź zostaną im doręczone pocztą.

W tym roku Cedrob Pasze planuje kolejne równie atrakcyjne akcje marketingowe dedykowane swoim kluczowym Partnerom.

Pozostałe aktualności

Cedrob Pasze na targach Agra Rypin

Koniec lata to szczególny okres na polskiej wsi. Wiążę się to z piękną tradycją dożynkową, której symbolika przypomina o wielkim potencjale ziemi, sensie pracy na roli oraz zaradności...

13 WRZ, 2021 GODZ: 14:29

Witaminy w paszy. Ważna precyzja w doborze dawki

Powszechnie uważa się, że niedobór witamin w diecie drobiu niesie ze sobą szereg ryzyk mogących przyczynić się do zachwiania opłacalności produkcji. Niestety, bardzo często zapomina...

19 KWI, 2021 GODZ: 11:39

Zimowy skup zbóż trwa w najlepsze

Ani ujemne temperatury powietrza, ani śliska nawierzchnia dróg nie są w stanie przeszkodzić samochodom Cedrob Pasze w dotarciu do Klienta. Tylko w ciągu pierwszych zimowych miesięcy...

19 LUT, 2021 GODZ: 13:44