Najwięksi dostawcy zbóż uhonorowani przez Cedrob Pasze

24 MAR, 2021 GODZ: 14:17


W sumie 33 dostawców zbóż zostało nagrodzonych w pierwszym etapie plebiscytu na „Najlepszego Dostawcę 2020 roku” organizowanego przez markę Cedrob Pasze.

Ze względu na ogromną liczbę współpracujących rolników komisja konkursowa zdecydowała o podziale wyróżnień i przyznaniu ich w kategoriach wojewódzkich. Jako pierwsze zostały przeanalizowane województwa: kujawsko – pomorskie i Klienci obsługiwani przez przedstawiciela Bartosza Siemińskiego, lubelskie i warmińsko-mazurskie, obsługiwane przez Artura Janowskiego oraz małopolskie, śląskie i część świętokrzyskiego, na których działa Grzegorz Łukaszewski.

Z grona kilkuset największych i najdłużej współpracujących dostawców komisja konkursowa wyłoniła w sumie 33 podmioty. Trzydziestu dostawców otrzymało wyróżnienia, a trzech główne nagrody.

Wyróżnieni rolnicy pochodzą miedzy innymi z Lidzbarka, Terespola, Tyszowiec, Lipna, Rypina, Bobrowej, Sadowia, Starej Błotnicy, Rudawy, Otfinowa, Borzęcina, Działoszyc.

Nagrody główne zaś powędrowały do właścicieli gospodarstw z miejscowości Bełżyce, Chrostkowo koło Lipna i Pawłów w gminie Bolesław. Najwięksi z nich zdecydowali się  dostarczyć Cedrob Pasze nawet po 8000 ton wyprodukowanych przez siebie zbóż, w tym kukurydzy, pszenicy, pszenżyta.

 W sumie w całym 2020 roku do magazynów firmowych Cedrob Pasze wpłynęło 1 140 000 ton płodów rolnych z polskich gospodarstw.

Kolejny etap plebiscytu na Najlepszego Dostawcę 2020 roku, w którym zostaną wyłonieni kolejni laureaci już trwa. Tym razem są analizowane wielkości dostaw z gospodarstw z terenów województw: podlaskiego i pozostałej części kujawsko-pomorskiego, które obsługuje przedstawiciel Grzegorz Kalinowski, łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego obsługiwanych przez Jarosława Sobieckiego i Krzysztofa Pawelca oraz województw opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego, na których pracuje Adrian Świderek.

W zależności od sytuacji w kraju związanej z epidemią koronawirusa, nagrody zostaną przekazane laureatom podczas lokalnych wydarzeń targowych, bądź zostaną im doręczone pocztą.

W tym roku Cedrob Pasze planuje kolejne równie atrakcyjne akcje marketingowe dedykowane swoim kluczowym Partnerom.

Pozostałe aktualności

Czas podsumowań

Gorący czas żniw w kraju dobiegł końca. To dobry moment na podsumowanie zbiorów, w tym dosyć trudnym i wymagającym sezonie. Tegoroczne plony zbóż są niższe, niż w ubiegłym roku....

23 WRZ, 2021 GODZ: 14:32

Cedrob Pasze na targach Agra Rypin

Koniec lata to szczególny okres na polskiej wsi. Wiążę się to z piękną tradycją dożynkową, której symbolika przypomina o wielkim potencjale ziemi, sensie pracy na roli oraz zaradności...

13 WRZ, 2021 GODZ: 14:29