Cedrob Pasze na targach w Szepietowie oraz Dożynkach w Liśniku Dużym

06 WRZ, 2021 GODZ: 08:47

Początek września to tradycyjnie okres wzmożonej aktywności w branży rolnej. Wynika to z  wieloletniej tradycji dożynkowej na polskiej wsi, połączonej z targami rolnymi. W ubiegły weekend, 4-5 września nasi specjaliści prezentowali markę Cedrob Pasze na stoisku firmowym podczas targów w Szepietowie oraz na Dożynkach w Liśniku Dużym. Bez wątpienia branża targowa wróciła do gry, co cieszy, zwłaszcza po tak długim okresie stagnacji. 

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych jest jedną z większych imprez rolno-spożywczych w regionie, organizowanych przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Tegoroczna, XXVII edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wydarzenie to przyciągnęło tysiące rolników, hodowców, a także pasjonatów branży rolno-ogrodniczej. Dodatkowym atutem była piękna pogoda, która sprzyjała rodzinnym wyjazdom. Nie zapominano o najmłodszych, którzy mogli spożytkować swoją energię w  strefie aktywności dla dzieci.

Obecni na wydarzeniu wystawcy zaprezentowali najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu hodowli zwierząt oraz efektywnej uprawy roślin. Wśród nich nie mogło zabraknąć rozpoznawalnej w regionie marki, jaką jest Cedrob Pasze, ekspert w żywieniu drobiu i trzody chlewnej. Zainteresowani ofertą rolnicy mieli możliwość spotkania z naszymi specjalistami, zachęcającymi do współpracy w zakresie skupu zbóż oraz sprzedaży pasz. Podczas dwóch dni targów odwiedziło nas wielu dotychczasowych kontrahentów oraz nowych producentów, zainteresowanych ofertą. Spotkania te były okazją do wymiany wiedzy i wspólnych doświadczeń, a przede wszystkim nawiązania nowych kontaktów oraz umocnienia obecnych relacji handlowych. 

Byliśmy obecnie również w Liśniku Dużym, gdzie w niedzielę, 5 września odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne. Uczestniczyliśmy w Ludowym Święcie Plonów, połączonym z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie prac polowych. Wydarzenie to tradycyjnie skupiło wielu rolników z powiatu, dzięki czemu było doskonałą okazją do zaprezentowania oferty Cedrob Pasze w regionie. Na stoisku rolnicy mogli uzyskać kompleksowe doradztwo z zakresu żywienia oraz poznać atrakcyjne warunki współpracy.

Jesteśmy przekonani, że dzięki bezpośrednim spotkaniom z producentami rolnymi możemy skuteczniej i efektywniej kreować wizerunek marki Cedrob Pasze oraz owocniej prezentować naszą ofertę, co stanowi wartość dodaną płynącą z uczestnictwa w branżowych wydarzeniach wystawienniczych.

Pozostałe aktualności

Czas podsumowań

Gorący czas żniw w kraju dobiegł końca. To dobry moment na podsumowanie zbiorów, w tym dosyć trudnym i wymagającym sezonie. Tegoroczne plony zbóż są niższe, niż w ubiegłym roku....

23 WRZ, 2021 GODZ: 14:32

Cedrob Pasze na targach Agra Rypin

Koniec lata to szczególny okres na polskiej wsi. Wiążę się to z piękną tradycją dożynkową, której symbolika przypomina o wielkim potencjale ziemi, sensie pracy na roli oraz zaradności...

13 WRZ, 2021 GODZ: 14:29

Witaminy w paszy. Ważna precyzja w doborze dawki

Powszechnie uważa się, że niedobór witamin w diecie drobiu niesie ze sobą szereg ryzyk mogących przyczynić się do zachwiania opłacalności produkcji. Niestety, bardzo często zapomina...

19 KWI, 2021 GODZ: 11:39